Prihlásenie

Pre prácu v systéme sa musíte najprv prihlásiť

: close

Prihlasovací formulár

Login
Heslo
Zostať prihlásený

ČO JE PROVÍZNA SIEŤ?

Združujeme podnikateľov, ktorí chcú zvýšiť svoje zisky a ľudí, ktorí si chcú zarobiť propagácioiu týchto spoločností v online svete.


4 ZÁKLADNÉ POJMY ONLINE PROPAGÁCIE:

1) Inzerent = podnikateľ, ktorý chce zvýšiť svoje zisky

2) Publisher = človek, ktorý si chce zarobiť jednoduchou online propagáciou

3) Affiliate marketing = online propagácia

4) Affiliate link = špeciálny link, ktorý zdieľa publisher medzi svoje okolie. Keď niekto klikne na tento link a rozhodne sa nakúpiť u predajcu, publisherovi je pripísaná finančná odmena za propagáciu. :)


AKO TO FUNGUJE?

1) Inzerent predáva svoj produkt - napríklad ebook alebo online kurz.

2) Publisherovi sa tento produkt páči a chce ho propagovať. Napíše o danom ebooku alebo online kurze článok a vloží doň svoj affiliate link.

3) Článok zverejní na svojom blogu, môže ho poslať svojim priateľom do správy, prípadne ho zdieľať na sociálnych sieťach.

4) Článok zaujme publisherových priateľov, ktorí sa rozhodnú, že si kúpia ebook alebo online kurz.

5) Pokiaľ kupujúci navštívi stránku inzerenta kliknutím na publisherov špeciálny odkaz (affiliate link) a kúpi ebook, publisherovi sa pripočíta provízia z predaja.

V súčasnej online a virálnej dobe inzerenti veľmi radi využívajú spôsob propagácie svojich produktov pomocou affiliate marketingu. Pomôže im zvýšiť zisky, a publisheri si zarobia propagáciou ich výrobkov. Affiliate marketing je odporúčanie v online forme... Svojim priateľom nemusíte o dobrom ebooku hovoriť ústne, stačí, že im pošlete svoj špeciálny link, a ak si ebook kúpia Vy získate províziu. :)


My, Provízna sieť, sme spojkou medzi inzerentmi a publishermi, zabezpečujeme funkčnosť systému, komunikáciu, vyplácanie provízií a spokojnosť oboch strán.

Staňte sa našim partnerom - je to jednoduché :

  • zaregistrujete sa ako obchodný partner a bude Vám automaticky pridelený affiliate link
  • Váš affiliate link umiestnite napríklad na váš web, blog, do e-mailu pre Vašich priateľov, alebo na Vašom profile na sociálnych sieťach
  • alebo môžete natočiť video, pridať vlastnú fotoreportáž či inak kreatívne a vkusne tému spracovať

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na support@proviznasiet.sk

Tešíme sa na spoluprácu !